Phone +48 721 639 074 Paper plane kontakt@restartkariery.pl
Slash

Restart Kariery

Nazywam się Patrycja Załuska

Jeśli trafiłeś/aś na tę stronę to zapewne dlatego, że chcesz „coś”
zmienić w swoim życiu zawodowym.

Na rynku pracy jestem aktywnie obecna od 10 roku życia, niemniej moje formalne doświadczenie zawodowe obejmuje ostatnie 15 lat. Pierwsze 10 lat pracowałam na etacie, w Pionie Korporacyjnym jednego z największych banków w Polsce, kolejne już na tzw. „swoim”.

4 lata – tyle trwał mój reStart kariery.

Prowadzę firmę RE:START KARIERY, fundację StartGO!, dodatkowo jestem wykładowcą i kierownikiem modułu „Logika projektowa” na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Humanistyczno – Społecznego SWPS w Warszawie.

Jestem autorką licznych publikacji oraz książki „reStart kariery. Zbuduj swoją przewagę na rynku pracy”, która została nominowana do nagrody Economicus 2019 – konkursu na najbardziej interesującą książkę o gospodarce w Polsce.

Moją pasją jest identyfikacja potencjału zawodowego (osobistego i zespołowego), zmiana zawodowa, myślenie projektowe oraz CSR.

Uważam, że każdy może znaleźć swoje miejsce na rynku pracy. Wymaga to rzetelnej diagnozy sytuacji, planu i konkretnego działania.

Miałam być muzykiem, zostałam przedsiębiorcą. Mam za sobą 12 lat edukacji muzycznej w klasie skrzypiec i altówki.

Moje wykształcenie to: Szkoła Główna Handlowa (Zarządzanie Zasobami Pracy), Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu (Zarządzanie), akredytacja Associate Certified Coach (ACC ICF), CoachWise Coaching Essentials, Professional Coach ACSTH, Job – coaching (Uniwersytet Humanistyczno – Społeczny SWPS), IPMA Level D - Certified Project Management Associate

W projektach, które realizuję ważne są dla mnie zarówno serce jak i mierzalne, twarde rezultaty.

Statystyki

0

zrestartowanych
karier

0

uczestników
projektów

0

branżowych
publikacji

0

książka

Slash

Restart Kariery

Restart twojej kariery:

może oznaczać przekwalifikowanie się, odejście z etatu i założenie własnego biznesu lub pozostanie pracownikiem „na etacie”, który bardziej świadomie buduje i rozwija zawodowe życie

to moment zatrzymania się i „rozejrzenia się” po zawodowym życiu, dzięki któremu zyskujesz pewność, jaka dalsza droga umożliwi ci rozwój osobisty i zawodowy

to sprawdzenie jakimi kryteriami chcesz zacząć kierować się wykonując kolejne kroki na ścieżce kariery, po to abyś więcej już nie tracił czasu na miejsca pracy, które nie przynoszą ci satysfakcji

to weryfikacja dotychczasowego kapitału zawodowego, która pozwoli ci określić twoją zawodową przewagę konkurencyjną

to wreszcie dopasowana i realna strategia zawodowej zmiany, pozwalająca na szybsze dotarcie do takiego miejsca pracy, które będzie dla ciebie „opłacalne”

Slash

Media o mnie

Media Dzień dobry TVN Wywiad

Współczesny rynek pracy charakteryzuje się licznymi zmianami. Chcąc się na nim odnaleźć, warto podnosić swoje kompetencje. O tym jak radzić sobie w dzisiejszych czasach i jak zmienić pracę na lepsze rozmawialiśmy w studiu „Dzień dobry TVN”.


Więcej >>
Media Radio Czwórka Wywiad

Czasy "pewnego zatrudnienia" minęły i to, czego potrzebujemy dzisiaj na rynku pracy, to m.in. umiejętność "bycia gotowym na zmianę" oraz świadomość własnej "przewagi konkurencyjnej".


Więcej >>
Media Wysokie Obcasy Wywiad

Zmiana zawodowa przynosi dużo satysfakcji. Ale w trakcie możesz się nią nieźle umęczyć, więc dobrze jest już na początku ustalić, dlaczego warto i dlaczego to ci się opłaci. Rozmowa z doradczynią zawodową Patrycją Załuską.


Więcej >>
Slash

Zespół

Patrycja Załuska
Patrycja Załuska Specjalizacja: restart kariery, rozwój zawodowy

Przedsiębiorca, ekspert kariery i zmiany zawodowej. Przez wiele lat związana ze sprzedażą, zarządzaniem projektami i rozwojem innych. W każdej zmianie szuka „mostów” od dotychczasowego doświadczenia do docelowego zawodowego miejsca.

Monika Pawska
Monika Pawska Specjalizacja: rekrutacja, rozwój pracowników

Wieloletni menadżer w międzynarodowych korporacjach. Od początku swojej pracy zawodowej związana jest z działami HR – z rekrutacją, rozwojem kompetencji, systemami motywacyjnymi oraz całokształtem polityki personalnej w firmie. Obecnie HR Business Partner dla organizacji.

Mariusz Załuski
Mariusz Załuski Specjalizacja: restart biznesu, plan finansowy

Menadżer z wieloletnim doświadczeniem w zarządzaniu ludźmi, pracownik pionu bankowości korporacyjnej jednego z największych banków w Polsce. Ekspert w obszarze analizy finansowej, oceny potencjału biznesowego przedsięwzięcia. Trener biznesu.

Marta Waszczuk
Marta Waszczuk Specjalizacja: restart biznesu, strategia

Strateg, autorka książki, twórczyni podcastu, mentorka startupów, trener i certyfikowany coach. Towarzyszy przedsiębiorcom w tworzeniu firm opartych na wartościach, które dadzą im satysfakcję, pieniądze i wolność. Fascynatka nowych technologii i ich mocy zmieniania świata na naszych oczach.

Karolina Kwiatkowska - Sienkiewicz
Karolina Kwiatkowska - Sienkiewicz Specjalizacja: komunikacja i rozwój innych

Trenerka i przedsiębiorczyni, fanka rozwoju osobistego i work-life balance’u. W latach 2007-2014 zdobywała szlify w międzynarodowej korporacji. Była odpowiedzialna za rozwój około 600 Pracowników. Od pięciu lat zajmuje się wspieraniem w rozwoju dorosłych.

Współpracowaliśmy i pomogliśmy m.in.:

Hagi
Miasto Warszawa
Loreal
Roto
Fundusz
WUM
SWPS
MPIPS